KLUCZE MIESZKANIOWE

KLUCZE SAMOCHODOWE

ZAMKI

CERTYFIKATY

KONTAKT

 

                                            kontakt telefoniczny (22) 673 09 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<powrót                                                                                                                                                                                        

 
 

 

 

 

 UNOCODE - maszyna przeznaczona do docinania kluczy mieszkaniowych, meblowych i samochodowych typu "YALE" nacinanych jedno i dwustronnie. Odczyt kluczy następuje przy pomocy promieni lasera. Współpraca maszyny z komputerem gwarantuje nam nacinanie kluczy z dokładnością do 0.01mm. Programy komputerowe współpracujące z maszyną pozwalają  na wykorzystanie tabel z kodami do zamków produkowanych na całym świecie. Klucze samochodowe, które  w czasie eksploatacji ulegają wycieraniu się docinamy na wymiarach nominalnych. Przy docinaniu kluczy na podstawie zamka (brak wszystkich kluczy) jest to wspaniała maszyna ułatwiająca i przyspieszająca wykonanie usługi zachowując najwyższą jakość.

 

 

 

 

 

 

QATROCODE - maszyna przeznaczona do nacinania kluczy "grawerowanych" i "nawiercanych". Dzięki zastosowaniu trzech płaszczyzn ruchu głowicy frezującej, a ponadto ruchomych szczękach mocujących klucz, możliwe jest wykonanie każdego rodzaju kluczy w/w. Klucze należące do najtrudniejszych, przy zastosowaniu tej maszyny stają się łatwe do wykonania. Przy odtwarzaniu kluczy na podstawie zamka lub wytartego klucza, program komputerowy ustali kod klucza i dzięki temu właściwy  klucz zostanie docięty. Producenci zamków samochodowych często stosują inne ilości zapadek (zastawek)  w zamkach , a inne w stacyjce. Stosując odpowiednie zestawienia, jesteśmy w stanie odtworzyć właściwy kod klucza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PRIMALASER  - maszyna przeznaczona do docinania kluczy do zasuw i sejfów. Wykorzystanie programów komputerowych oraz promieni lasera  do odczytu,   pozwala na wykonanie kopii klucza z dokładnością do 0,01mm. Jakość, która jest niezbędna do docinania kluczy sejfowych możliwa jest dzięki tej maszynie. Duży kłopot jaki  jest przy przekodowaniu zamków lub odtwarzaniu kluczy na podstawie zamka (brak wszystkich kluczy) typu CR, MATTURA, SIAS itp, przy użyciu tej maszyny przestaje być problemem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

LECTOR - skaner służący do odczytu profili kluczy. Zeskanowany obraz profilu klucza przesyłany jest do komputera i nakładany na inne obrazy kluczy. Poprzez zastosowanie techniki porównawczej , program wskazuje nam właściwy klucz lub klucz, którym możemy zastąpić klucz czytany. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLA - maszyna służąca do wykonania profili kluczy. Klucze, których brak na rynku, dzięki tej maszynie możemy "wyprodukować".